Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 52827 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię
01/06/2018
Nowy program lojalnościowy, nowa przynęta Savage Gear

NowościTego newsa rozpoczynamy od wiadomości, na którą sądzą po ilości telefonów czekało wiele osób - Program lojalnościowy, czyli popularne nagrody za punkty w nowym wydaniu z znacznie większą pulą produktów.
Tak jak informowaliśmy wcześniej za wszystkie zamówienia, które były składane w naszym nowym sklepie były gromadzone punkty, które teraz mogą Państwo sprawdzić po zalogowaniu w dziale Nagrody za punkty (link jest dostępny w górnym poziomym menu). Więcej informacji o programie na stronie https://www.fishing-mart.com.pl/pl2/page/program-lojalnosciowy/38


Z Savage Gear mamy nową powierzchniową przynętę 3D Cicada marki Savage Gear. Wabik ten powstał przez skanowanie 3D prawdziwego owada dzięki czemu charakteryzuje się bardzo naturalnym kształtem. Ten smużak polecamy jest do połowu kleni, pstrągów, okoni!


Od cenionego przez wielu muszkarzy producenta firmy Guideline, którego jesteśmy partnerem na rynku polskim mamy wysokiej jakości kołowrotek muchowy Haze V2 dużej w wielkości AFTM #8/10.
Z Dragona mamy oddychające t-shirty Climadry. Duża paleta rozmiarów i ciekawe wzory w klasycznym czarnym kolorze!


Z Jaxona mamy nowy silnik do łodzi TURBO MAX to jedna z najnowocześniejszych konstrukcji tego rodzaju, dedykowana do najbardziej wymagających użytkowników. Bezszczotkowy silnik, regulacja prędkości oraz większa moc przy mniejszym zużyciu energii sprawia że ten model to wymarzone rozwiązanie dla fanów trollingu.


Dostawy
pilkerów Solvkroken

kurtek Geoff Anderson Raptor 5

wirujących ogonków SpinMad MAG


Dodatkowe wiadomościChcieliśmy również poinformować Państwa o bardzo wysokiej podwyżce opłat jaką zafundowała nam Poczta Polska od 1 czerwca, a wynosiła ona prawie 40% !!!
Nasze ceny wysyłek pocztowych również zostały podniesione, jednak nie aż tak wysoko. Część tej podwyżki pokryliśmy z naszej strony.
W związku z tą sytuacją dodaliśmy tańszą opcję wysyłki pocztowej, specjalnie dla zamówień niewielkich produktów.


Krystian Niemy
Fishing-Mart