Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Penn Wędki Regiment II SeaTrout Cena już od 514.00 zł Pokaż produkty

wędki spinningowe morskie na morską troć

Regiment II SeaTrout to nowe wędki spinningowe morskie dedykowane na morską troć, są super lekkie i jednocześnie bardzo mocne. Zaprojektowane do połowów zarówno z plecionką jak i żyłką mono. Nowa konstrukcja SLS3 pozwoliła uzyskać bardzo smukłe blanki o niewielkiej wadze i średnicy, dzięki czemu wędziska są bardziej ergonomiczne. • uchwyt z wysokiej jakości pianki EVA i korka • tuba z kordury
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
26.00 zł     47.00 zł
13.00 zł     18.00 zł
10.00 zł     16.00 zł
17.00 zł     14.00 zł

Wędki Regiment II SeaTrout

Regiment II SeaTrout to nowe wędki spinningowe morskie dedykowane na morską troć, są super lekkie i jednocześnie bardzo mocne.
Zaprojektowane do połowów zarówno z plecionką jak i żyłką mono. Nowa konstrukcja SLS3 pozwoliła uzyskać bardzo smukłe blanki o niewielkiej wadze i średnicy, dzięki czemu wędziska są bardziej ergonomiczne.

• uchwyt z wysokiej jakości pianki EVA i korka
• tuba z kordury
Penn
Penn
Nie musi wozić ze sobą rezerwowego kołowrotka wędkarz używający sprzętu marki Penn. Od 1933 roku dba się w firmie o to, by nie komplikować konstrukcji wytwarzanych w Pennsylwanii. Produkują także wspaniałe wędki Penn: morskie, spinningowe, castingowe, trolingowe i muchowe.
W 1933 roku w niewielkim warsztacie w Filadelfii, w stanie Pensylwania, OTTO HENZE wybudował pierwszy multiplikator. Przedstawiciele Penn Fishing Tackle Mfg. Co. podkreślają od 65 lat, że Henze skonstruował nie tylko kołowrotek, ale wręcz kawałek historii światowego wędkarstwa.
Taką opinię zrozumie każdy, kto wie, ile kołowrotki Penn znaczą dla Amerykanów.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.