Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Prologic Sygnalizator Bat Bite Alarm Cena już od 90.00 zł Pokaż produkty

Kompaktowy i elegancki. Nowy sygnalizator BAT są idealnym wyborem dla każdego karpiarza. Jest dostarczony z gumowym pokrowcem ochronnym, dzięki któremu transport i przechowywanie sygnalizatora jest w pełni bezpieczne. Czerwone diody LED służą do sygnalizacji brania i jako podświetlenie nocne. Model BAT oferuje wszystkie funkcjonalności niezbędne nowoczesnemu karpiarzowi, jak na przykład: regulacja czułości i głośności - z trybem cichym. Regulacja głośności Tryb cichy Regulacja czułości Wodoodporne Czerwona dioda LED sygnalizuje branie Podświetlenie nocne czerwona dioda LED, włączane manualnie Wykorzystuje dwie baterie AAA Dołączony gumowy pokrowiec ochronny
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
21.00 zł     33.50 zł
32.00 zł     49.50 zł
14.00 zł     23.00 zł
10.00 zł     23.90 zł

Sygnalizator Bat Bite Alarm

Kompaktowy i elegancki. Nowy sygnalizator BAT są idealnym wyborem dla każdego karpiarza.
Jest dostarczony z gumowym pokrowcem ochronnym, dzięki któremu transport i przechowywanie sygnalizatora jest w pełni bezpieczne. Czerwone diody LED służą do sygnalizacji brania i jako podświetlenie nocne. Model BAT oferuje wszystkie funkcjonalności niezbędne nowoczesnemu karpiarzowi, jak na przykład: regulacja czułości i głośności - z trybem cichym.

  • Regulacja głośności

  • Tryb cichy

  • Regulacja czułości

  • Wodoodporne

  • Czerwona dioda LED sygnalizuje branie

  • Podświetlenie nocne czerwona dioda LED, włączane manualnie

  • Wykorzystuje dwie baterie AAA

  • Dołączony gumowy pokrowiec ochronny

Prologic
Prologic
Zespół konsultantów Prologic zasilił jeden z najlepszych karpiarzy na świecie - Adam Pening z Wielkiej Brytanii. Adam posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży wędkarskiej. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, by ten niezwykle utalentowany karpiarz pomógł nam w tworzeniu nowatorskich produktów, poszerzających naszą atrakcyjną ofertę. Jako pełnoetatowy karpiarz, Adam spędza 5 dni w tygodniu nad wodą i pełnił kluczową rolę testera naszego sprzętu, sprawdzając wszystko do granic możliwości. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu każdego detalu, jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów.
Jedną rzeczą, która nie ulega zmianie, jest nasza pasja do karpiowania. Jak zawsze - każdy z naszych produktów jest zaprojektowany przez fanatycznych karpiarzy i przeznaczony jest dla prawdziwych karpiarzy.
E-Katalog
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.