Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Rapala Nowość 2022 Przynęty BX Skitter Frog Cena już od 50.00 zł Pokaż produkty

Przynęty Rapala BX Skitter Frog zostały zaprojektowane do łowienia dużych drapieżników, które czają się i zasadzają na swoją ofiarę. BX Skitter Frog będzie skakać podczas szybkiego, stabilnego zwijania, tworząc dużo plusku i hałasu. Wykonane z responsywnej balsy i otoczone mocną skorupą z kopolimeru. Przynęty BX Skitter Frog z wyjątkowo twardą skórą pomogą ci raz po raz wyciągnąć zębate drapieżne ryby. Odwrócony do góry, wytrzymały podwójny haczyk premium VMC® i gruba gumki pozwalają na prezentacje bez zaczepów.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
33.00 zł     52.00 zł
12.00 zł     20.00 zł
60.00 zł     85.00 zł
15.00 zł     24.00 zł

Przynęty BX Skitter Frog

Przynęty Rapala BX Skitter Frog zostały zaprojektowane do łowienia dużych drapieżników, które czają się i zasadzają na swoją ofiarę. BX Skitter Frog będzie skakać podczas szybkiego, stabilnego zwijania, tworząc dużo plusku i hałasu. Wykonane z responsywnej balsy i otoczone mocną skorupą z kopolimeru.
Przynęty BX Skitter Frog z wyjątkowo twardą skórą pomogą ci raz po raz wyciągnąć zębate drapieżne ryby.
Odwrócony do góry, wytrzymały podwójny haczyk premium VMC® i gruba gumki pozwalają na prezentacje bez zaczepów.
Rapala
Rapala
Rapala to ceniony na całym świecie producent woblerów oraz innych akcesoriów wędkarskich. Nigdy jeszcze stare powiedzenie „Liczy się to, co w środku” nie było tak trafne jak w przypadku woblerów Rapali. Dlatego, że w środku większości z nich jest balsa, magiczne drewno, które od ponad sześćdziesięciu lat w równym stopniu fascynuje i ryby i wędkarzy.
Żaden inny wobler na świecie nie jest wykonywany z taką precyzją i takim bezpośrednim zaangażowaniem człowieka, jak wytwarzana z balsy Rapala.
Woblery Rapala są zabezpieczane 12 ultra cienkimi warstwami lakieru, które wzmacniają drewno, nie wprowadzając przyrostu masy. Naprawdę, jest to kawał dobrej roboty. Każdy, pojedynczy egzemplarz woblerów z balsy, przymocowany do krótkiego zestawu z wędziskiem, jest ręcznie testowany i dostrajany w kanale wodnym, tak aby po wyjęciu z opakowania był od razu gotowy do łowienia. Już przy pierwszym rzucie lekko i bez hałasu siada na wodzie. A potem, przy każdym obrocie kołowrotka, mała drewniana rybka zaczyna ożywać, drgać, kolebać się pokonując swoją drogę do serca wędkarzy na całym świecie...
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.