Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Ryobi Kołowrotki Safari

Cena już od 176.00 zł Pokaż produkty

mocne kołowrotki z przednim hamulcem Ryobi

Kołowrotki Ryobi Safari to wielozadaniowy sprzęt do połowu wielkich drapieżników w wodach morskich i śródlądowych. Kołowrotek wyposażony jest w ciekawe i bardzo przydatne rozwiązanie: system niezależnej regulacji hamulca, pozwalający na wymianę szpuli bez zmiany ustawienia siły hamowania. Kołowrotki Ryobi Safari posiadają wodoszczelną konstrukcje hamulca i zawiera kilka węglowych podkładek, pozwalających wyjątkowo precyzyjnie regulować stawiany opór, a przede wszystkim gwarantujących bardzo wysoki poziom stabilności siły hamowania podczas walki z rybą. Wszystkie łożyska wykonane z najwyższej klasy stali, podobnie jak elementy przekładni. ■ rotor, korpus i pokrywa: aluminiowe ■ przekładnia: stalowa, wycinana, o podwyższonej wytrzymałości ■ szpula: aluminiowa (Large Caliber DNA Spool) ■ łożyska kulkowe: 7 ■ blokada obrotów wstecznych: stała ■ hamulec: wodoszczelny, z podkładkami węglowymi ■ niezależny od szpuli system regulacji hamulca (FS Drag System) ■ korbka i uchwyt: stalowe, wycinane w technologii CNC ■ system nawijania linki: RFO (Ryobi Flat Oscillation) System
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
735.00 zł     824.00 zł
Jaxon Wędki spinningowe Wild Horse Uniwersalne
Nowość 2022!
Promocja!
127.00 zł     152.00 zł
10.00 zł     16.00 zł

Kołowrotki Safari

Kołowrotki Ryobi Safari to wielozadaniowy sprzęt do połowu wielkich drapieżników w wodach morskich i śródlądowych. Kołowrotek wyposażony jest w ciekawe i bardzo przydatne rozwiązanie: system niezależnej regulacji hamulca, pozwalający na wymianę szpuli bez zmiany ustawienia siły hamowania.
Kołowrotki Ryobi Safari posiadają wodoszczelną konstrukcje hamulca i zawiera kilka węglowych podkładek, pozwalających wyjątkowo precyzyjnie regulować stawiany opór, a przede wszystkim gwarantujących bardzo wysoki poziom stabilności siły hamowania podczas walki z rybą.
Wszystkie łożyska wykonane z najwyższej klasy stali, podobnie jak elementy przekładni.

■ rotor, korpus i pokrywa: aluminiowe
■ przekładnia: stalowa, wycinana, o podwyższonej wytrzymałości
■ szpula: aluminiowa (Large Caliber DNA Spool)
■ łożyska kulkowe: 7
■ blokada obrotów wstecznych: stała
■ hamulec: wodoszczelny, z podkładkami węglowymi
■ niezależny od szpuli system regulacji hamulca (FS Drag System)
■ korbka i uchwyt: stalowe, wycinane w technologii CNC
■ system nawijania linki: RFO (Ryobi Flat Oscillation) System
Ryobi
Ryobi
Kołowrotki Ryobi zawsze miały w Polsce dobrą prasę, mimo że firma nigdy nie prowadziła agresywnego i widocznego marketingu. Były to jednak wyroby, o których nie można było mówić źle. Już kilkanaście lat temu modele Applause czy Zauber wyróżniały się spokojnym, przemyślanym designem i wzorcową ergonomią, a topowy Metaroyal do dziś uchodzi za wzorzec udanego połączenia trwałości i solidności z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na taki wyrób stać tylko dobrą i bogatą firmę, a w rozwiązaniach konstrukcyjnych widać pracę znakomitych inżynierów, których w Ryobi nie brakuje.
W ofercie marki Ryobi poza kołowrotkami znajdują się i wędki w atrakcyjnych przystępnych cenach.
W Polsce wyłącznym przedstawicielem RYOBI jest od 1 kwietnia 2014 roku firma Design Fishing Sp. z o.o., znana wszystkim wędkarzom jako dostawca sprzętu marki DRAGON. Kontrakt, podpisany z japońską firmą JOHSHUYA, właścicielem praw do marki RYOBI w branży wędkarskiej, można zobaczyć pod tym linkiem: http://dragon-fishing.com/ea.jpg
Dotychczas sprzęt wędkarski RYOBI trafiał do polskich sklepów różnymi pozaoficjalnymi drogami, z Rosji, Ukrainy i Litwy, od tamtejszych dystrybutorów, zwykle za pośrednictwem polskich hurtowni wędkarskich. Nowy dystrybutor będzie oferował klientom zupełnie inny poziom obsługi, w tym: oficjalną, 5-LETNIĄ GWARANCJĘ w autoryzowanym, kompetentnym serwisie, niższe niż dotychczas CENY rynkowe, stałą DOSTĘPNOŚĆ kołowrotków na przestrzeni całego sezonu oraz ORYGINALNE SZPULE zapasowe do wszystkich modeli, identyczne ze szpulą główną danego kołowrotka. Wszystkie kołowrotki wyprodukowane dla Design Fishing Sp. z o.o. będą łatwe do rozpoznania, ponieważ na stopce wybity będzie numer autoryzowanego dystrybutora w Polsce: G201, na pudełku znajdzie się naklejka „5 LAT GWARANCJI” a wewnątrz karta gwarancyjna DRAGON-RYOBI. Przypominamy, że zakupu sprzętu pochodzącego spoza oficjalnej sieci dystrybucji każdy wędkarz dokonuje na własne ryzyko i w przyszłości musi liczyć się z różnymi komplikacjami, np.w przypadku konieczności naprawy gwarancyjnej.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.