Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Savage Gear Nowość 2022 Podbieraki Twist & Fold Net

Cena już od 269.00 zł Pokaż produkty
Podbierak Twist and Fold nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest niezawodny, przez co wprost idealny do łowienia z łodzi lub z brzegu. Na głowicy rozporowej znajduje się mały przełącznik do składania ramion. Dzięki systemowi twist-lock sztycę można łatwo zablokować w dowolnym położeniu. Podbierak po złożeniu jest niewielki i łatwy do transportowania. Można go rozłożyć w ciągu kilku sekund, więc nigdy nie zostaniesz zaskoczony. Wykorzystuje przyjazną dla ryb gumowaną siatkę, idealną podczas łowienia na przynęty. • Sprawdzi się zarówno podczas łowienia z łodzi, jak i z brzegu • Sztyca z blokadą typu Twist-lock • Doskonale sprawdzi się podczas łowienia na przynęty sztuczne • Przyjazna dla ryb gumowana siatka
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
83.30 zł     98.00 zł

Podbieraki Twist & Fold Net

Podbierak Twist and Fold nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest niezawodny, przez co wprost idealny do łowienia z łodzi lub z brzegu. Na głowicy rozporowej znajduje się mały przełącznik do składania ramion. Dzięki systemowi twist-lock sztycę można łatwo zablokować w dowolnym położeniu. Podbierak po złożeniu jest niewielki i łatwy do transportowania. Można go rozłożyć w ciągu kilku sekund, więc nigdy nie zostaniesz zaskoczony. Wykorzystuje przyjazną dla ryb gumowaną siatkę, idealną podczas łowienia na przynęty.
• Sprawdzi się zarówno podczas łowienia z łodzi, jak i z brzegu
• Sztyca z blokadą typu Twist-lock
• Doskonale sprawdzi się podczas łowienia na przynęty sztuczne
• Przyjazna dla ryb gumowana siatka
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.