Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56315 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Savage Gear Wodoodporna Zwijana Torba 5L Cena już od 62.00 zł Pokaż produkty

Wodoodporna, zwijana torba z regulowanym pasem na ramię i łatwym w obsłudze zamykaniem – zwiń i przypnij. Bardzo praktyczna w czasie brodzenia, pomieści wszelkie niezbędne rzeczy do lekkiego łowienia podczas brodzenia. • Zapięcie – zwiń i przypnij • Wodoodporny materiał PVC 500D TARPULIN • Odpinany pas na ramię z regulacją
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
180.00 zł     265.00 zł
78.00 zł     136.00 zł
84.00 zł     130.00 zł
50.00 zł     76.00 zł

Wodoodporna Zwijana Torba 5L

Wodoodporna, zwijana torba z regulowanym pasem na ramię i łatwym w obsłudze zamykaniem – zwiń i przypnij. Bardzo praktyczna w czasie brodzenia, pomieści wszelkie niezbędne rzeczy do lekkiego łowienia podczas brodzenia.

• Zapięcie – zwiń i przypnij
• Wodoodporny materiał PVC 500D TARPULIN
• Odpinany pas na ramię z regulacją
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.