Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Stonfo Kosz na linkę Stripping basket AS-705

Cena już od 230.00 zł Pokaż produkty
Kosz na linkę muchową został wykonany z materiału o wysokiej wytrzymałości, można go szybko ustawić zarówno w pasie, położyć na ziemi, dnie łodzi, jak i zamocować na nodze dzięki dwóm paskom. Kosz posiada dziewięć stożków antysplątaniowych ma specjalny kształt, który umożliwia łatwe zsuwanie się linki podczas rzutu i oddawanie dalszych rzutów. Kosz Stonfo jest wyposażony w rowki do trzymania wędki. Wymiary: 360 x 280 x 65 mm
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     13.80 zł
14.90 zł     24.00 zł
4.20 zł     7.00 zł

Kosz na linkę Stripping basket AS-705

Kosz na linkę muchową został wykonany z materiału o wysokiej wytrzymałości, można go szybko ustawić zarówno w pasie, położyć na ziemi, dnie łodzi, jak i zamocować na nodze dzięki dwóm paskom.
Kosz posiada dziewięć stożków antysplątaniowych ma specjalny kształt, który umożliwia łatwe zsuwanie się linki podczas rzutu i oddawanie dalszych rzutów.
Kosz Stonfo jest wyposażony w rowki do trzymania wędki.

Wymiary: 360 x 280 x 65 mm
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.