Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Pióra Mallard Flank

Cena już od 15.50 zł Pokaż produkty
Mallard Flank - pozyskiwane z kaczorów krzyżówek. Naturalne, występują tylko w kolorze jasnopopielatym, czarno nakrapianym. Świetny materiał do wykonywania skrzydełek większych suchych much, ogonki nimf i mokrych much. W ofercie pióra selekt dla osób ceniących sobie jakość oraz w większych ekonomicznych 2g opakowaniach.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
7.80 zł     16.20 zł
4.90 zł     9.00 zł
5.90 zł     11.00 zł
5.70 zł     10.00 zł

Pióra Mallard Flank

Mallard Flank - pozyskiwane z kaczorów krzyżówek. Naturalne, występują tylko w kolorze jasnopopielatym, czarno nakrapianym.
Świetny materiał do wykonywania skrzydełek większych suchych much, ogonki nimf i mokrych much.
W ofercie pióra selekt dla osób ceniących sobie jakość oraz w większych ekonomicznych 2g opakowaniach.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.