Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię

Westin Nowość 2022 Torba W3 Accessory Bag

Cena już od 359.00 zł Pokaż produkty
Jeśli chcesz zabrać ze sobą dużo sprzętu i akcesoriów, torba W3 Accessory Bag jest dla Ciebie. Duża przednia kieszeń ma wewnętrzną kieszeń z siatki, a jedna z dwóch dużych kieszeni bocznych wyposażona jest w elastyczny organizer na narzędzia. Przegrodę można dostosować do własnych potrzeb. 65 x 37 x 35 cm Materiał: 660D/210D poliester Materiały wodoodporne Regulowana przegroda wewnątrz 2 duże boczne kieszenie na narzędzia i akcesoria 1 duża przednia kieszeń z wewnętrzną kieszenią z siatki Idealny do pudełek, kołowrotków, jedzenia, ubrań itp. Wyściełany uchwyt do przenoszenia i odpinany wyściełany pasek na ramię Wzmocnione i wodoodporne dno
Opublikuj:

Torba W3 Accessory Bag

Jeśli chcesz zabrać ze sobą dużo sprzętu i akcesoriów, torba W3 Accessory Bag jest dla Ciebie. Duża przednia kieszeń ma wewnętrzną kieszeń z siatki, a jedna z dwóch dużych kieszeni bocznych wyposażona jest w elastyczny organizer na narzędzia. Przegrodę można dostosować do własnych potrzeb.

65 x 37 x 35 cm
Materiał: 660D/210D poliester
Materiały wodoodporne
Regulowana przegroda wewnątrz
2 duże boczne kieszenie na narzędzia i akcesoria
1 duża przednia kieszeń z wewnętrzną kieszenią z siatki
Idealny do pudełek, kołowrotków, jedzenia, ubrań itp.
Wyściełany uchwyt do przenoszenia i odpinany wyściełany pasek na ramię
Wzmocnione i wodoodporne dno

Westin
Westin

Wędki Westin, przynęty sztuczne, ubrania


Obecnie skandynawska marka Westin oferuje szeroką gamę sprawdzonych sztucznych przynęt wędkarskich, wędek i innego sprzętu wędkarskiego - wszystkie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ingvar Westin dorastał na żyznych łowiskach na północ od Sztokholmu. Tam wykonywał swój zawód jako utalentowany wytwórca narzędzi, tworząc skomplikowane rzeźby i urządzenia dla rzemieślników w pobliskich miastach. Ingvar prowadził skromne życie, więc gdy jego dzieci zapragnęły nowej zabawki, postanowił sam ją stworzyć.
Wkrótce Ingvar rozpoczął pracę nad rzeźbioną, drewnianą rybą, która wiła się i pracowała w wodzie jak prawdziwa ryba. Ingvar spędził niezliczone godziny udoskonalając zabawkę, aby uzyskać idealną, realistyczną akcję, o której wiedział, że zachwyci jego dzieci. Kiedy Ingvar skończył pracę, ochrzcił tę zabawkę „Jätte” - po szwedzku „olbrzym”.
Wieść o stworzeniu Ingvara szybko rozeszła się w małym miasteczku Skutskär. Położone między Morzem Bałtyckim a rzeką Dalalven miasto - w którym nawet dziś mieszka zaledwie 6000 osób - można nazwać obsesją na punkcie wędkarstwa. W krótkim czasie lokalni rybacy mieli obsesję na punkcie zabawki Ingvara. Zauważyli, że duży szczupak wydawał się nieodparcie przyciągany do drewnianej rzeźby i zaczęli domagać się, aby Ingvar założył haczyki na Jätte i pozwolił im łowić nim.
Wkrótce rozwinął się przemysł chałupniczy, a Ingvar zmienił się z wytwórcy narzędzi w wytwórcę przynęt z tętniącą życiem linią produkcyjną.
Do czasu, gdy w 1977 roku zaczęły krążyć historie o 45-kilogramowym szczupaku złowionym na Jätte, przynęta Ingvara Westina była znana w całej Skandynawii jako przynęta na duże drapieżniki.
Od tego czasu Westin Jätte oszukał jednego z największych i najbardziej przebiegłych starych szczupaków w Szwecji. To, co zaczęło się jako zabawka dla dzieci w 1952 roku, stało się ugruntowaną i zaufaną marką w branży wędkarskiej.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.