Pl
En Pl
EUR
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59249 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Dragon TORBA KARPIOWA Z COOLEREM I PUDEŁKAMI NA AKCESORIA Cena już od 38.00 € Pokaż produkty

Solidnie wykonana torba z dwoma komorami o różnym przeznaczeniu. W dużej komorze można przenosić do 4 pudełek (w komplecie) standardowo używanych do przechowywania akcesoriów lub przynęt sztucznych, natomiast mała komora pełni rolę coolera – zabezpiecza zanętę lub przynętę przed niekorzystnym wpływem temperatury otoczenia, a także jest nieprzemakalna i chroni np. bagażnik samochodu czy namiotu przed zabrudzeniem np. dipem, boosterem, mokrą zanętą itp. W klapach dużej komory i coolera znajdują się dodatkowe kieszenie z zamkiem, w których można schować dokumenty czy inne, drobne akcesoria. Ścianki zewnętrzne oraz działową wyłożono gąbką pełniącą rolę ochronną dla zawartości torby. Spód torby wyposażono w 4 antypoślizgowe stopki. Wymiary (dł./szer./wys.):42 x 20 x 21 cm. Waga bez pudełek: 540 g.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.89 €     7.33 €
11.11 €     30.22 €
18.89 €     28.89 €
44.44 €     63.33 €

TORBA KARPIOWA Z COOLEREM I PUDEŁKAMI NA AKCESORIA

Solidnie wykonana torba z dwoma komorami o różnym przeznaczeniu. W dużej komorze można przenosić do 4 pudełek (w komplecie) standardowo używanych do przechowywania akcesoriów lub przynęt sztucznych, natomiast mała komora pełni rolę coolera – zabezpiecza zanętę lub przynętę przed niekorzystnym wpływem temperatury otoczenia, a także jest nieprzemakalna i chroni np. bagażnik samochodu czy namiotu przed zabrudzeniem np. dipem, boosterem, mokrą zanętą itp. W klapach dużej komory i coolera znajdują się dodatkowe kieszenie z zamkiem, w których można schować dokumenty czy inne, drobne akcesoria. Ścianki zewnętrzne oraz działową wyłożono gąbką pełniącą rolę ochronną dla zawartości torby. Spód torby wyposażono w 4 antypoślizgowe stopki.
Wymiary (dł./szer./wys.):42 x 20 x 21 cm.
Waga bez pudełek: 540 g.
Dragon
Dragon
Sprzęt wędkarski Dragon Fishing Equipment! Ogromna oferta wędzisk, kołowrotków, przynęt, zanęt, akcesoriów i odzieży wędkarskiej. DRAGON jest przedstawicielem marek: AFW, Meiho, Momoi, Mustad, O'Ki Tackle, Ryobi, Scotty, Toray, Versus, VK wyłącznie na terenie Polski. Team Dragon to grupa współpracujących z nami zapalonych wędkarzy, którzy od wielu lat testują nasz sprzęt na najbardziej wymagających łowiskach świata.
Wędkarze oczekują, że jakość oferowanego sprzętu będzie nadążać za ich rosnącymi umiejętnościami i ambicjami. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów, do produkcji kołowrotków wdrożyliśmy tzw. System Optymalizacji Jakości (ang. Quality Optimum System-QOS), polegający na stworzeniu zamkniętego łańcucha powiązań technologicznych, sterowanego na każdym etapie procesu wytwarzania – od wstępnego projektu po końcowy montaż. Ważnym elementem systemu jest wykorzystanie zoptymalizowanej konstrukcji z użyciem najwyższej klasy podzespołów i materiałów. Doskonałym przykładem jest np. łożysko – jeden z najważniejszych elementów decydujących o trwałości kołowrotka. Nie ilość, lecz przede wszystkim jakość zastosowanych łożysk wpływa na to, czy kołowrotek będzie służył przez wiele sezonów, czy też po kilkukrotnym użyciu wyląduje na śmietniku. Biorąc pod uwagę gabaryty oraz występujące podczas pracy obciążenia, najlepsze łożyska do kołowrotków wytwarzane są obecnie w Japonii, na Tajwanie i w Niemczech. Właśnie takie łożyska stosujemy w kołowrotkach Dragona! Dzięki temu nawet najtańsze modele spełniają wysokie standardy, pracują bezawaryjnie i nigdy nie zawodzą swoich właścicieli!
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.