Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Manns Przynęty Predator 70mm Cena już od 28.20 zł Pokaż produkty

skuteczne kopyto Manns

Przynęta miękka jednokolorowa o długości około 70mm. Przynęty Predator 70mm inaczej nazywane kopytem. Należą do jednych z najbardziej uwielbianych przynęt używanych przez spinningistów jak i również tak samo dobrze chwalone. Kopyto Manns posiada charakterystycznie nacięty ogonek, który znakomicie pracuje zarówno w opadzie jak i podczas wolnego prowadzenia bez względu czy jest to akwen z wodą stojąca czy rzeka. Predatory występują z grzbietem pomalowanym na czarno (BB), czerwono (BR) oraz niebiesko (BU). Zalecana wielkość główki: nr 2/0
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
459.00 zł     540.00 zł
33.00 zł     54.50 zł
25.00 zł     47.00 zł
22.00 zł     35.50 zł

Przynęty Predator 70mm

Przynęta miękka jednokolorowa o długości około 70mm. Przynęty Predator 70mm inaczej nazywane kopytem. Należą do jednych z najbardziej uwielbianych przynęt używanych przez spinningistów jak i również tak samo dobrze chwalone.
Kopyto Manns posiada charakterystycznie nacięty ogonek, który znakomicie pracuje zarówno w opadzie jak i podczas wolnego prowadzenia bez względu czy jest to akwen z wodą stojąca czy rzeka.
Predatory występują z grzbietem pomalowanym na czarno (BB), czerwono (BR) oraz niebiesko (BU).

Zalecana wielkość główki: nr 2/0
Manns
Manns
Witamy w kolorowym świecie miękkich przynęt firmy Manns. Z góry dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą. Sądzimy że każdy z Was znajdzie w niej coś ciekawego.
Marka Manns Bait Company jest powszechnie uznawana za wiodącą we wzornictwie i technologii wytwarzania sztucznych przynęt.
Producent gwarantuje Wam najwyższą jakość wyrobów i zapewnia, że łowność oferowanych przynęt została niejednokrotnie potwierdzona na łowiskach w różnych częściach naszego globu.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.