Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Manns Przynęty Twistery 105mm Cena już od 30.00 zł Pokaż produkty

Twistery około 105mm długości. Duża przynęta na ryby średnie i duże. Przynęty Twistery 105mm są skuteczne zarówno w wodzie stojącej jak i płynącej. Stosowane główki do tej przynęty mają największą rozpiętość gramatury co pozwala łowić nimi w każdych warunkach i na każdych głębokościach. Wędkarze morscy używają ich równie skutecznie jako przywieszek do zestawów dorszowych. Zalecana wielkość główki: nr 5/0
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
17.00 zł     38.00 zł
Perch'ik
10.00 zł     16.00 zł
13.00 zł     18.00 zł

Przynęty Twistery 105mm

Twistery około 105mm długości. Duża przynęta na ryby średnie i duże. Przynęty Twistery 105mm są skuteczne zarówno w wodzie stojącej jak i płynącej. Stosowane główki do tej przynęty mają największą rozpiętość gramatury co pozwala łowić nimi w każdych warunkach i na każdych głębokościach.
Wędkarze morscy używają ich równie skutecznie jako przywieszek do zestawów dorszowych.

Zalecana wielkość główki: nr 5/0
Manns
Manns
Witamy w kolorowym świecie miękkich przynęt firmy Manns. Z góry dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą. Sądzimy że każdy z Was znajdzie w niej coś ciekawego.
Marka Manns Bait Company jest powszechnie uznawana za wiodącą we wzornictwie i technologii wytwarzania sztucznych przynęt.
Producent gwarantuje Wam najwyższą jakość wyrobów i zapewnia, że łowność oferowanych przynęt została niejednokrotnie potwierdzona na łowiskach w różnych częściach naszego globu.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.