Pl
En Pl
PLN

Regal

imadła Regal

Regal

Imadło Regal Travel Vise to idealne imadło muchowe, które do...
Cena od 1050.00 zł

Regal

Jeśli jesteś początkującym wykonawcą sztucznych much lub po...
Cena od 860.00 zł

Regal

Imadło Regal Medallion to naprawdę jedno z najlepszych imade...
Cena od 1490.00 zł

Regal

Imadło Regal Medallion to naprawdę jedno z najlepszych imade...
Cena od 1170.00 zł

Regal

Imadło Regal Medallion to naprawdę jedno z najlepszych imade...
Cena od 1480.00 zł

Regal

Imadło Regal REVOLUTION łączy w sobie najwyższą siłę trzyman...
Cena od 2750.00 zł

Regal

Imadło Regal REVOLUTION jest jednym z najbardziej wszechstro...
Cena od 1710.00 zł
Imadło Regal to prawdziwy klasyk z USA, który jest chyba najczęściej kopiowanym wzorem imadła do wykonywania sztucznych much na rynku.
Wysoka jakość użytych materiałów, szybkość pracy na samozaciskowych szczękach to zalety, które mają wpływ iż Regal jest wybierany przez zawodowych wykonawców much.
Regal Vise to mała rodzinna firma w małym miasteczku Orange w stanie Massachusetts. Don Barnes, właściciel Regal Vise, przejął firmę w 2004 roku od dobrego przyjaciela, który był gotowy na emeryturę. Don dostrzegł potencjał firmy i skorzystał z okazji. Wiedział, że dzięki swojej wiedzy na temat produkcji i wędkarstwa muchowego może przenieść rzeczy na wyższy poziom. Dzięki ciężkiej pracy, ściskaniu rąk na pokazach muchowych, reklamach szeptanych i wprowadzaniu kilku aktualizacji do już świetnego produktu, firma zaczęła się rozwijać. W 2008 roku córka Dona Cassie dołączyła do zespołu Regal. Obecnie zarządza biurem i odpowiada za obsługę klienta.
Kupując imadło Regal, masz wrażenie, że dołączasz do rodziny. Wspierasz małą firmę i pozwalasz nam dalej robić to, co kochamy - współpracować, aby zapewnić wysokiej jakości produkt i wysokiej jakości obsługę klienta. Dziękujemy wszystkim z całego serca za umożliwienie nam dalszego tworzenia tych niesamowitych imion.