Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59328 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Savage Gear Wodoodporna Zwijana Torba Boat & Bank Bag 40L Cena już od 315.00 zł Pokaż produkty

Wodoodporna, zwijana torba z regulowanym pasem na ramię i łatwym w obsłudze zamykaniem – zwiń i przypnij. Bardzo praktyczna w czasie łowienia z łodzi lub kajaka. Pomieści wszystko czego potrzebujesz w czasie ekscytującego dnia na wodzie. • Zapięcie – zwiń i przypnij • Wodoodporny materiał PVC 500D TARPULIN
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
70.00 zł     120.00 zł
150.00 zł     264.00 zł
170.00 zł     330.00 zł
150.00 zł     190.00 zł

Wodoodporna Zwijana Torba Boat & Bank Bag 40L

Wodoodporna, zwijana torba z regulowanym pasem na ramię i łatwym w obsłudze zamykaniem – zwiń i przypnij. Bardzo praktyczna w czasie łowienia z łodzi lub kajaka. Pomieści wszystko czego potrzebujesz w czasie ekscytującego dnia na wodzie.

• Zapięcie – zwiń i przypnij
• Wodoodporny materiał PVC 500D TARPULIN
Savage Gear
Savage Gear
Savage Gear to światowy lider na rynku sprzętu wędkarskiego w dziedzinach wędkarstwa spinningowego i morskiego. Witaj wśród łowców wodnych drapieżników. Witaj w świecie sprzętu wędkarskiego Savage Gear!!!
Marka której celem jest zaspokojenie potrzeb łowców drapieżników, głównie szczupaków, okoni i sandaczy. Szeroka gama najwyższej jakości wędzisk uzupełniona o ogromną ofertę przynęt zarówno gumowych (twistery, rippery, shady), jak i bardzo skuteczne woblery Savage Gear czy wahadłówki i obrotówki.
Bardzo interesująca jest również oferta przeznaczona do połowu drapieżników morskich.
E-Katalog

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.