Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Stonfo Dubbing Brush Device Cena już od 220.00 zł Pokaż produkty

Dubbing Brush Device marki Stonfo to nic innego jak przyrząd do wykonywania tzw. dubbing brush-ów, czyli różnego rodzaju włosów i flashy skręconych pomiędzy drut. Super przydatne narzędzie dla wykonawców much szczupakowych i morskich. Pozwala na wykonanie dubbing brush-ów o maksymalnej długości 23 cm. Imadło nie znajduje się w zestawie.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
7.80 zł     12.30 zł
4.50 zł     8.40 zł
6.00 zł     11.00 zł
19.90 zł     51.00 zł

Dubbing Brush Device

Dubbing Brush Device marki Stonfo to nic innego jak przyrząd do wykonywania tzw. dubbing brush-ów, czyli różnego rodzaju włosów i flashy skręconych pomiędzy drut.
Super przydatne narzędzie dla wykonawców much szczupakowych i morskich.
Pozwala na wykonanie dubbing brush-ów o maksymalnej długości 23 cm.

Imadło nie znajduje się w zestawie.
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.