Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Stonfo Wiązadełko Conical Finisher Cena już od 19.00 zł Pokaż produkty

Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich. W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych akcesoriów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. W ofercie posiada najpotrzebniejsze narzędzia do wykonywania much jak: nawijarki, szczypce, finishery i inne.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13.50 zł     24.60 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
10.50 zł     18.00 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     15.00 zł
Wizard Andrzej Zasadzki
9.00 zł     15.00 zł

Wiązadełko Conical Finisher

Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich. W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych akcesoriów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów.
W ofercie posiada najpotrzebniejsze narzędzia do wykonywania much jak: nawijarki, szczypce, finishery i inne.
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.