Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Stonfo Imadło Stonfo Transformer Vise 654 Cena już od 1400.00 zł Pokaż produkty

Gwarancja najniższej ceny na imadła Stonfo!! Jeżeli znajdziesz w innym sklepie takie samo imadło w niższej cenie skontaktuj się z nami - będziemy negocjować cenę, a do tego gwarantujemy punkty w naszym Programie Lojalnościowym. Imadło Transformer to najwyższy model marki Stonfo, który posiada w zestawie trzy rodzaje uchwytów, dwa do haczyków oraz zestaw do wykonywania much tubowych. Co najważniejsze wymiana uchwytów jest błyskawiczna. Funkcja rotary działa precyzyjnie, ponieważ zastosowano łożyska kulkowe, dodatkowo można regulować jej opór. Posiada podstawę, w której można przechowywać drobne narzędzia. Dodatkowe akcesoria w zestawie: przyrząd do much typu parachute, sprężynka, klucz imbusowy, instrukcja.
Opublikuj:
Polecane produkty
Traper Fly Stream
Cena od 329.00 zł
Promocje wg kategorii
40.00 zł     50.00 zł
A. Jensen
14.70 zł     24.60 zł
566.00 zł     808.00 zł
5.70 zł     10.00 zł

Imadło Stonfo Transformer Vise 654

Gwarancja najniższej ceny na imadła Stonfo!!
Jeżeli znajdziesz w innym sklepie takie samo imadło w niższej cenie skontaktuj się z nami
- będziemy negocjować cenę,
a do tego gwarantujemy punkty w naszym Programie Lojalnościowym.

Imadło Transformer to najwyższy model marki Stonfo, który posiada w zestawie trzy rodzaje uchwytów, dwa do haczyków oraz zestaw do wykonywania much tubowych. Co najważniejsze wymiana uchwytów jest błyskawiczna.

Funkcja rotary działa precyzyjnie, ponieważ zastosowano łożyska kulkowe, dodatkowo można regulować jej opór.
Posiada podstawę, w której można przechowywać drobne narzędzia.

Dodatkowe akcesoria w zestawie:
przyrząd do much typu parachute, sprężynka, klucz imbusowy, instrukcja.
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.
Video-YouTube

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.