Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Natural Latex Sheet Cena już od 10.00 zł Pokaż produkty

Rozciągliwy, lekko przeźroczysty odpowiedniej grubości arkusz latexu w naturalnym kolorze do wykonywania tułowi nimf oraz emergerów. Pod latex nawiń odpowiedniego koloru podkład, najlepiej z wyraźnego, mocnego koloru i dopiero na tak przygotowany tułów nawiń pasek latexu. Dodatkowo możesz pomalować latex wodoodpornymi flamastrami (np. grzbiet), uzyskasz w ten sposób ciekawe i skuteczne na lipienie i pstrągi wzory.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
17.40 zł     30.00 zł
6.90 zł     11.10 zł
7.60 zł     13.20 zł
4.00 zł     7.80 zł

Natural Latex Sheet

Rozciągliwy, lekko przeźroczysty odpowiedniej grubości arkusz latexu w naturalnym kolorze do wykonywania tułowi nimf oraz emergerów.
Pod latex nawiń odpowiedniego koloru podkład, najlepiej z wyraźnego, mocnego koloru i dopiero na tak przygotowany tułów nawiń pasek latexu.
Dodatkowo możesz pomalować latex wodoodpornymi flamastrami (np. grzbiet), uzyskasz w ten sposób ciekawe i skuteczne na lipienie i pstrągi wzory.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.