Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Close Combat 180 Cena już od 330.00 zł Pokaż produkty

Najnowsza wędka sumowa z legendarnej serii MADCAT Close Combat. Nowy Black Series Close Combat 180 posiada uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS o dynamicznym kształcie, dla jeszcze większej czułości. Blank wędki jest teraz lżejszy, a uchwyt EVA pokryty jest rurką termokurczliwą, dzięki temu jest wyjątkowo gładki w dotyku, antypoślizgowy i łatwy w czyszczeniu. Idealnie nadaje się do łowienia wertykalnego z łodzi, a nawet bellyboat. Wędka jest bardzo czuła, doskonale wyważonai zapewniająca radość już z samego patrzenia na nią. Blank wędki jest wystarczająco mocny, aby zaciąć rybę z wystarczającą siłą i stawić czoła nawet największym okazom. A kiedy już będziesz holował ... docenisz duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort, które zapewni komfortowy hol! - Uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS - Blank wykonany z włókna węglowego 24T - Część dolnika pokryta rurką termokurczliwą - Duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
550.00 zł     924.00 zł
8.20 zł     11.60 zł
65.00 zł     85.00 zł

Wędki Black Close Combat 180

Najnowsza wędka sumowa z legendarnej serii MADCAT Close Combat. Nowy Black Series Close Combat 180 posiada uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS o dynamicznym kształcie, dla jeszcze większej czułości. Blank wędki jest teraz lżejszy, a uchwyt EVA pokryty jest rurką termokurczliwą, dzięki temu jest wyjątkowo gładki w dotyku, antypoślizgowy i łatwy w czyszczeniu. Idealnie nadaje się do łowienia wertykalnego z łodzi, a nawet bellyboat. Wędka jest bardzo czuła, doskonale wyważonai zapewniająca radość już z samego patrzenia na nią. Blank wędki jest wystarczająco mocny, aby zaciąć rybę z wystarczającą siłą i stawić czoła nawet największym okazom. A kiedy już będziesz holował ... docenisz duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort, które zapewni komfortowy hol!
- Uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS
- Blank wykonany z włókna węglowego 24T
- Część dolnika pokryta rurką termokurczliwą
- Duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.