Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Vertical Cena już od 330.00 zł Pokaż produkty

Jednoczęściowy blank wędki sumowej Madcat Black Vertical przeznaczony do wędkowania wertykalnego. Teraz w nowej i ulepszonej wersji. Ma nowoczesny, lekki uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS o ergonomicznym kształcie. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest rurką termokurczliwą, która zapewnia wyjątkową gładkość (jest bardzo łatwa do czyszczenia). Blank wędki został specjalnie zaprojektowany do wędkowania wertykalnego z łodzi: jest bardzo czuły, dobrze wyważony i do tego dobrze wygląda. Duże i wygodne zakończenie dolnika EVA Comfort pozwala uniknąć bólu w pachwinie podczas walki z jedną z najsilniejszych ryb pływajacych w wodach Europy! - Uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS - Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T - Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą - Duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Wędki Black Vertical

Jednoczęściowy blank wędki sumowej Madcat Black Vertical przeznaczony do wędkowania wertykalnego. Teraz w nowej i ulepszonej wersji. Ma nowoczesny, lekki uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS o ergonomicznym kształcie. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest rurką termokurczliwą, która zapewnia wyjątkową gładkość (jest bardzo łatwa do czyszczenia).
Blank wędki został specjalnie zaprojektowany do wędkowania wertykalnego z łodzi: jest bardzo czuły, dobrze wyważony i do tego dobrze wygląda. Duże i wygodne zakończenie dolnika EVA Comfort pozwala uniknąć bólu w pachwinie podczas walki z jedną z najsilniejszych ryb pływajacych w wodach Europy!
- Uchwyt kołowrotka SeaGuide® XSS
- Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T
- Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
- Duże i wygodne zakończenie dolnika wędki EVA Comfort
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.