Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Nowość 2021 Wędki Black Pellet Cena już od 330.00 zł Pokaż produkty

Łowienie sumów z użyciem peletu jest obecnie na bezapelacyjnym topie, ponieważ wedkarze odkryli, że nie działa to tylko doskonale w hiszpańskim Ebro, ale sprawdza się także w rzekach francuskich, niemieckich czy polskich. Tak więc łowienie ewoluowało w ciągu ostatnich kilku lat i postanowiliśmy stworzyć na nowo naszą wędkę dedykowaną łowieniu na pelet. Rezultat: wędka całkowicie nowa i inna w odróżnieniu od starego typu opartego na mocnym karpiowym blanku: teraz jest krótsza, bardziej wytrzymała i ma bardziej czułą szczytówkę. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest termokurczliwą rurką, dzięki czemu jest antypoślizgowa i łatwa do czyszczenia. - Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T - Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
8.20 zł     11.60 zł
65.00 zł     85.00 zł

Wędki Black Pellet

Łowienie sumów z użyciem peletu jest obecnie na bezapelacyjnym topie, ponieważ wedkarze odkryli, że nie działa to tylko doskonale w hiszpańskim Ebro, ale sprawdza się także w rzekach francuskich, niemieckich czy polskich. Tak więc łowienie ewoluowało w ciągu ostatnich kilku lat i postanowiliśmy stworzyć na nowo naszą wędkę dedykowaną łowieniu na pelet. Rezultat: wędka całkowicie nowa i inna w odróżnieniu od starego typu opartego na mocnym karpiowym blanku: teraz jest krótsza, bardziej wytrzymała i ma bardziej czułą szczytówkę. Czarna rękojeść z pianki EVA pokryta jest termokurczliwą rurką, dzięki czemu jest antypoślizgowa i łatwa do czyszczenia.
- Blank wędki wykonany z włókna węglowego 24T
- Część rękojeści pokryta rurką termokurczliwą
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.