Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

DAM MADCAT Wędki MADCAT White Deluxe G2 Cena już od 576.00 zł Pokaż produkty

Przedstawiamy drugą już generację wędzisk MADCAT® Deluxe. Zaprojektowana do połowów na krótkich dystansach oraz łowienia z dna w szybko płynących rzekach. Wędka długa o półparabolicznej akcji i praktycznie niezniszczalna dzięki zastosowaniu nanocarbonu. W tym modelu zmieniliśmy również przelotki na mocniejsze SeaGuide®, pomimo iż wyglądają one na subtelniejsze. DETALE TECHNICZNE: - blank wykonany z nanocarbonu 24TC - półparaboliczna akcja - wysokiej jakości pianki EVA (sztywność 70) - uchwyt walki - 7 oryginalnych przelotek SeaGuide® XR.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii

Wędki MADCAT White Deluxe G2

Przedstawiamy drugą już generację wędzisk MADCAT® Deluxe. Zaprojektowana do połowów na krótkich dystansach oraz łowienia z dna w szybko płynących rzekach. Wędka długa o półparabolicznej akcji i praktycznie niezniszczalna dzięki zastosowaniu nanocarbonu. W tym modelu zmieniliśmy również przelotki na mocniejsze SeaGuide®, pomimo iż wyglądają one na subtelniejsze.

DETALE TECHNICZNE:

    - blank wykonany z nanocarbonu 24TC
    - półparaboliczna akcja
    - wysokiej jakości pianki EVA (sztywność 70)
    - uchwyt walki
    - 7 oryginalnych przelotek SeaGuide® XR.
DAM MADCAT
DAM MADCAT
MADCAT jest marką premium wędkarstwa sumowego legendarnej niemieckiej firmy D.A.M. W ofercie marki MADCAT znajdują się specjalistyczne wędki sumowe, bardzo wytrzymałem plecionki, skuteczne przynęty oraz wiele wiele innego sprzętu wędkarskiego do połowu największych sumów.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.