Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56497 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Prorex Prorex Torba na przynęty sztuczne XL Cena już od 381.00 zł Pokaż produkty

Duża torba na przynęty sztuczne i akcesoria, bardzo pojemna. Dostarczana z dwoma dużymi pudełkami 36x22,5x5,5cm na wabiki i jednym ekstra głębokim pudełkiem 36x22,5x8,5cm. Zapewnia miejsce na duże przynęty, nie mieszczące się do mniejszych pudełek. Idealna do łodzi. Ogumowane dno zapobiega przedostawaniu się wilgoci od spodu. Dwie przednie kieszenie na mniejsze pudełka, narzędzia itp. Miękko obszyty pas transportowy zapewnia duży komfort przenoszenia również mocno obciążonej torby. Główna komora na większe akcesoria może zostać podzielona na mniejsze części przy pomocy przegródek na rzep. Wodoodporny materiał wierzchni chroni zawartość przed krótkim deszczem bądź ochlapaniem. Materiał wierzchni: 100% poliuretan (pokryty PVC) Podszycie: 100% poliester
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
76.00 zł     117.00 zł
120.00 zł     170.00 zł
50.00 zł     76.00 zł
56.00 zł     95.00 zł

Prorex Torba na przynęty sztuczne XL

Duża torba na przynęty sztuczne i akcesoria, bardzo pojemna.

Dostarczana z dwoma dużymi pudełkami 36x22,5x5,5cm na wabiki i jednym ekstra głębokim pudełkiem 36x22,5x8,5cm.

Zapewnia miejsce na duże przynęty, nie mieszczące się do mniejszych pudełek. Idealna do łodzi. Ogumowane dno zapobiega przedostawaniu się wilgoci od spodu.
Dwie przednie kieszenie na mniejsze pudełka, narzędzia itp. Miękko obszyty pas transportowy zapewnia duży komfort przenoszenia również mocno obciążonej torby. Główna komora na większe akcesoria może zostać podzielona na mniejsze części przy pomocy przegródek na rzep.
Wodoodporny materiał wierzchni chroni zawartość przed krótkim deszczem bądź ochlapaniem.

Materiał wierzchni: 100% poliuretan (pokryty PVC)
Podszycie: 100% poliester
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.