Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56497 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Prorex Nowość 2020 Torba Prorex L Cena już od 258.00 zł Pokaż produkty

Niedroga torba z programu DAIWA Prorex zapewnia dużo miejsca na przynęty i drobne akcesoria. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Gumowane dno chroni przed przedostawaniem się wilgoci od spodu. Antypoślizgowe podkładki zapobiegają ślizganiu się po wilgotnym podłożu -idealnie sprawdza się w łodzi. Duża główna komora zawiera 3 duże pudełka na przynęty, doskonałe do przechowywania imitacji z miękkiego plastiku, woblerów, główek jigowych itd. Dodatkowe małe pudełko znajduje się w jednej z przednich kieszeni, znajdzie się w nich miejsce na drobiazgi typu krętliki, agrafki itd. W dwóch bocznych kieszeniach schować można telefon, klucze itp. Obszyty pas gwarantuje komfort podczas przenoszenia nawet mocno obciążonej torby. Materiał: nylon Podszycie: poliester
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
230.00 zł     330.00 zł
78.00 zł     136.00 zł
120.00 zł     170.00 zł
180.00 zł     265.00 zł

Torba Prorex L

Niedroga torba z programu DAIWA Prorex zapewnia dużo miejsca na przynęty i drobne akcesoria. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Gumowane dno chroni przed przedostawaniem się wilgoci od spodu.
Antypoślizgowe podkładki zapobiegają ślizganiu się po wilgotnym podłożu -idealnie sprawdza się w łodzi.
Duża główna komora zawiera 3 duże pudełka na przynęty, doskonałe do przechowywania imitacji z miękkiego plastiku, woblerów, główek jigowych itd.
Dodatkowe małe pudełko znajduje się w jednej z przednich kieszeni, znajdzie się w nich miejsce na drobiazgi typu krętliki, agrafki itd. W dwóch bocznych kieszeniach schować można telefon, klucze itp. Obszyty pas gwarantuje komfort podczas przenoszenia nawet mocno obciążonej torby.
Materiał: nylon
Podszycie: poliester
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.