Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 56321 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Prorex Prorex Torba na przynęty sztuczne XXL Cena już od 393.00 zł Pokaż produkty

Jeśli często polujecie na kapitalne drapieżniki dużymi sztucznymi przynętami jak woblery i swimbaity, powinniście sięgnąć po naszą nową dużą torbę wędkarską PROREX XL3, która bez problemu pomieści wszystkie Wasze wabiki XL. Dostarczana wraz z 3 dużymi i głębokimi pudełkami na przynęty sztuczne 36x22,5x8,5cm - idealnymi na jerki, duże gumy, wahadłówki, które trudno zmieścić w mniejszym pudełku. Duża przednia kieszeń i dwie boczne kieszenie na mniejsze pudełka, akcesoria i narzędzia wędkarskie. Ogumowane dno zapobiega przedostawaniu się wilgoci od spodu. Wodoodporny materiał wierzchni chroni zawartość przed krótkim deszczem bądź ochlapaniem. Główna komora na większe akcesoria może zostać podzielona na mniejsze części przy pomocy przegródek na rzep. Miękko obszyty pas transportowy zapewnia optymalny komfort przenoszenia również mocno obciążonej torby. Idealna torba do łodzi! Materiał wierzchni: 100% poliuretan (pokryty PVC) Podszycie: 100% poliester
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
56.00 zł     95.00 zł
230.00 zł     330.00 zł
120.00 zł     170.00 zł
84.00 zł     130.00 zł

Prorex Torba na przynęty sztuczne XXL

Jeśli często polujecie na kapitalne drapieżniki dużymi sztucznymi przynętami jak woblery i swimbaity, powinniście sięgnąć po naszą nową dużą torbę wędkarską PROREX XL3, która bez problemu pomieści wszystkie Wasze wabiki XL.

Dostarczana wraz z 3 dużymi i głębokimi pudełkami na przynęty sztuczne 36x22,5x8,5cm - idealnymi na jerki, duże gumy, wahadłówki, które trudno zmieścić w mniejszym pudełku.

Duża przednia kieszeń i dwie boczne kieszenie na mniejsze pudełka, akcesoria i narzędzia wędkarskie. Ogumowane dno zapobiega przedostawaniu się wilgoci od spodu. Wodoodporny materiał wierzchni chroni zawartość przed krótkim deszczem bądź ochlapaniem. Główna komora na większe akcesoria może zostać podzielona na mniejsze części przy pomocy przegródek na rzep. Miękko obszyty pas transportowy zapewnia optymalny komfort przenoszenia również mocno obciążonej torby.

Idealna torba do łodzi!

Materiał wierzchni: 100% poliuretan (pokryty PVC)
Podszycie: 100% poliester
Prorex
Prorex
Chcesz złapać ogromnego-potwora? Jeśli tak, to PROREX jest twoim rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy celujesz w dużego szczupaka, sandacza czy okonia, teraz nagradzana seria kołowrotków, wędek i przynęt PROREX może dostarczyć Ci to, czego własnie szukasz.
PROREX jest dla wędkarzy, których misją są wielkie drapieżniki. Bądź proaktywny, aby szukać swojego potwora i celować w tę naturalnie "King Size". Słowo dla króla to REX: stąd nazwa PROREX powstaje poprzez połączenie tych znaczeń.
Wyobraź sobie, że szukasz tego potwora w dzikiej wodzie. Potwór gdy poluje ślepi swoimi błyszczącymi ciemnymi oczami. Jego oko ma bardzo ostre widzenie w środku, wskazując cel ataku. Spójrz i zobacz to w jego oku.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.