Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Stonfo

Uchwyt na żyletki Stonfo AS-707

Cena już od 112.00 zł Pokaż produkty
Świetny uchwyt na żyletki włoskiej marki Stonfo, który idealnie sprawdza się podczas wycinania sierści sarny bądź jelenia w celu kształtowania główki muchy. Uchwyt posiada regulację naprężenia żyletki, a tym samym kąta jaki potrzebujemy do wycinania sierści. Dodatkowo jest bardzo wygodny w trzymaniu i posiada odpowiednią wagę. Żyletki znajdują w zestawie. UWAGA: Chronić przed dziećmi.
Opublikuj:

Uchwyt na żyletki AS-707

Świetny uchwyt na żyletki włoskiej marki Stonfo, który idealnie sprawdza się podczas wycinania sierści sarny bądź jelenia w celu kształtowania główki muchy.
Uchwyt posiada regulację naprężenia żyletki, a tym samym kąta jaki potrzebujemy do wycinania sierści.
Dodatkowo jest bardzo wygodny w trzymaniu i posiada odpowiednią wagę.
Żyletki znajdują w zestawie.

UWAGA: Chronić przed dziećmi.
Stonfo
Stonfo
Włoska firma Stonfo od wielu lat należy do grupy czołowych europejskich producentów wyspecjalizowanych w różnego rodzaju akcesoriach wędkarskich, ze szczególnym naciskiem położonym na ofertę związaną z wyczynowym łowieniem ryb na spławik.
W programie Stonfo można znaleźć dziesiątki niepozornych, małych przedmiotów wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Dla laika rozpoznanie ich przeznaczenia jest niemal niemożliwe, lecz wytrawnym wędkarzom trudno wyobrazić sobie zmontowanie odpowiedniego zestawu bez użycia akcesoriów Stonfo.
Video-YouTube
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.