Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Glow Mylar Piping Cena już od 9.00 zł Pokaż produkty

Mylar, który świeci w ciemności po naświetleniu. Glow Mylar to materiał, który dodaje to coś do twoich imitacji, w szczególności o świcie, zmierzchu, a także w łowiskach niosących brudną tzw. kopniętą wodę. Struktura mylaru najlepiej z wszystkich dostępnych materiałów imituje strukturę rybiej łuski, streamer wykonany z tego materiału w wodzie odbija światło prawie jak żywa rybka.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
13.90 zł     20.50 zł
9.00 zł     14.90 zł
7.50 zł     13.00 zł
52.00 zł     84.00 zł

Glow Mylar Piping

Mylar, który świeci w ciemności po naświetleniu. Glow Mylar to materiał, który dodaje to coś do twoich imitacji, w szczególności o świcie, zmierzchu, a także w łowiskach niosących brudną tzw. kopniętą wodę.
Struktura mylaru najlepiej z wszystkich dostępnych materiałów imituje strukturę rybiej łuski, streamer wykonany z tego materiału w wodzie odbija światło prawie jak żywa rybka.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.