Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

Veniard Sierść Niedźwiedzia Cena już od 28.50 zł Pokaż produkty

Sierść niedźwiedzia to trudno dostępny i poszukiwany materiał w szczególności przez wykonawców much łososiowych m.in. do wykonania bardzo skutecznego wzoru Black Bear Green Butt. W wodzie delikatnie błyszczy i idealnie nadaje się na skrzydełka much łososiowych czy też do naśladowania czułek w imitacjach krewetek. Włosy są długie, a zarazem miękkie. Dodatkowo z miękkiego podbicia futra możemy uzyskać świetny dubbing. Sierść niedźwiedzia nie absorbuje wody, przez co muchy są lekkiej i łatwiej się nimi rzuca. Świetnie sprawdzi się również jako substytut dla sierści wiewiórki.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
4.00 zł     7.80 zł
7.50 zł     12.30 zł
5.00 zł     14.80 zł
9.00 zł     14.90 zł

Sierść Niedźwiedzia

Sierść niedźwiedzia to trudno dostępny i poszukiwany materiał w szczególności przez wykonawców much łososiowych m.in. do wykonania bardzo skutecznego wzoru Black Bear Green Butt.
W wodzie delikatnie błyszczy i idealnie nadaje się na skrzydełka much łososiowych czy też do naśladowania czułek w imitacjach krewetek.
Włosy są długie, a zarazem miękkie. Dodatkowo z miękkiego podbicia futra możemy uzyskać świetny dubbing.
Sierść niedźwiedzia nie absorbuje wody, przez co muchy są lekkiej i łatwiej się nimi rzuca.
Świetnie sprawdzi się również jako substytut dla sierści wiewiórki.
Veniard
Veniard
Firma Veniard Ltd. to marka znana od długich lat szerokiej rzeczy wędkarzy na całym świecie. Jej historia sięga 1923 roku, kiedy Panowie Ernest i Frank Veniard rozpoczęli dostarczać materiały najwyższej jakości do wykonywania sztucznych much.
W latach 30-tych bracia Veniard wydali pierwszy Fly Tying katalog, przedsiębiorstwo w tamtym czasie miało reputację firmy dostarczającej materiały najwyższej jakości.

Do materiałów naturalnych od których firma rozpoczynała swoją działalność dodano w późniejszym czasie materiały syntetyczne, genetyczne pióra oraz specjalnie dla nich projektowane narzędzia. Jednak i bez tych dodatkowych rzeczy Veniard jest i nadal pozostaje jedną z najlepszych na świecie firm dostarczających materiały do wykonywania sztucznych muche.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.