Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58696 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Skrzynia BM-9000 Cena już od 348.00 zł Pokaż produkty

Wyraźnie większe pudło o konstrukcji bardzo zbliżonej do skrzyni BM-7000. Wykonane z wysokoudarowego kopolimeru, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne typu rozciąganie (istotne przy załadunku komory) oraz nacisk i uderzenie. Znakomicie sprawdza się w roli siedziska. Podstawowe cechy skrzyni BM-9000: - pojemność 35 litrów - swobodne otwieranie obustronne pokrywy jedną dłonią, a po otwarciu blokada w pozycji 90° - wielofunkcyjny uchwyt boczny v wodoszczelność górniej pokrywy po zamknięciu - spód pudła pokryty antypoślizgową mieszanką gumy. Kompatybilność z pudełkami: 3 szt. VS-3043NDD i 2 szt. VS-3020NS 5 szt. VS-3043ND i 2 szt. VS-3020NS
Opublikuj:
Polecane produkty
Promocje wg kategorii
30.00 zł     65.00 zł
150.00 zł     190.00 zł
120.00 zł     190.00 zł
50.00 zł     136.00 zł

Skrzynia BM-9000

Wyraźnie większe pudło o konstrukcji bardzo zbliżonej do skrzyni BM-7000. Wykonane z wysokoudarowego kopolimeru, co gwarantuje wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne typu rozciąganie (istotne przy załadunku komory) oraz nacisk i uderzenie. Znakomicie sprawdza się w roli siedziska.

Podstawowe cechy skrzyni BM-9000:
- pojemność 35 litrów
- swobodne otwieranie obustronne pokrywy jedną dłonią, a po otwarciu blokada w pozycji 90°
- wielofunkcyjny uchwyt boczny v wodoszczelność górniej pokrywy po zamknięciu
- spód pudła pokryty antypoślizgową mieszanką gumy.

Kompatybilność z pudełkami:
3 szt. VS-3043NDD i 2 szt. VS-3020NS
5 szt. VS-3043ND i 2 szt. VS-3020NS
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.