Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 58696 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Stojak na wędkę Rod Stand BM-280 Cena już od 148.00 zł Pokaż produkty

Przydatny na łowisku stojak na wędkę, mocowany dwoma stalowymi śrubami do pudła. Posiada 3-stopniową regulacje wysokości. Łatwy i szybki montaż. Funkcjonalność potwierdzona na lodzie, lądzie i pokładzie łódki. Podstawowe cechy stojaka Rod Stand BM-280: - 3-poziomowa regulacja wysokości - regulowana podstawka stabilizująca - bardzo trwały materiał - wykonana ze specjalnego tworzywa głowica podtrzymująca kołowrotek nie niszczy lakieru kołowrotka - do pudła można zamontować 2 stojaki - kompatybilny z pudłami BM-9000, BM-7000 i BM-5000.
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
150.00 zł     190.00 zł
120.00 zł     190.00 zł
50.00 zł     136.00 zł
30.00 zł     65.00 zł

Stojak na wędkę Rod Stand BM-280

Przydatny na łowisku stojak na wędkę, mocowany dwoma stalowymi śrubami do pudła. Posiada 3-stopniową regulacje wysokości. Łatwy i szybki montaż. Funkcjonalność potwierdzona na lodzie, lądzie i pokładzie łódki.

Podstawowe cechy stojaka Rod Stand BM-280:

  - 3-poziomowa regulacja wysokości
  - regulowana podstawka stabilizująca
  - bardzo trwały materiał
  - wykonana ze specjalnego tworzywa głowica podtrzymująca kołowrotek nie niszczy lakieru kołowrotka
  - do pudła można zamontować 2 stojaki
  - kompatybilny z pudłami BM-9000, BM-7000 i BM-5000.
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.