Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię
Internetowy sklep wędkarski z 59515 dostępnych produktów!
Wybierz kategorię

Meiho Versus Skrzynia wędkarska BM-5000 Cena już od 180.00 zł Pokaż produkty

Pudło dla wędkarzy ceniących sobie kompaktowe rozmiary zarówno pojemnika jak i siedziska. Poza mniejszymi rozmiarami, pudło w niczym nie odbiega od bliźniaczych konstrukcji z serii BM, a więc oferuje bardzo wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne różnego typu, jak uderzenie, uciskanie, zgniatanie, rozciąganie oraz kompatybilność z mniejszymi pudełkami. Wykonane z wysokoudarowego kopolimeru. Podstawowe cechy skrzynki wędkarskiej BM-5000: - pojemność 20 litrów - swobodne otwieranie obustronne pokrywy jedną dłonią a po otwarciu blokada w pozycji 90° - wielofunkcyjny uchwyt boczny - wodoszczelność górniej pokrywy po zamknięciu - spód pudła pokryty antypoślizgową mieszanką gumy. Kompatybilność z pudełkami: 5 szt. VS-3020ND i 2 szt. VS-3010ND.
Opublikuj:
Polecane produkty
Promocje wg kategorii

Skrzynia wędkarska BM-5000

Pudło dla wędkarzy ceniących sobie kompaktowe rozmiary zarówno pojemnika jak i siedziska. Poza mniejszymi rozmiarami, pudło w niczym nie odbiega od bliźniaczych konstrukcji z serii BM, a więc oferuje bardzo wysoką wytrzymałość na urazy mechaniczne różnego typu, jak uderzenie, uciskanie, zgniatanie, rozciąganie oraz kompatybilność z mniejszymi pudełkami. Wykonane z wysokoudarowego kopolimeru.

Podstawowe cechy skrzynki wędkarskiej BM-5000:

    - pojemność 20 litrów
    - swobodne otwieranie obustronne pokrywy jedną dłonią a po otwarciu blokada w pozycji 90° - wielofunkcyjny uchwyt boczny
    - wodoszczelność górniej pokrywy po zamknięciu
    - spód pudła pokryty antypoślizgową mieszanką gumy.

Kompatybilność z pudełkami: 5 szt. VS-3020ND i 2 szt. VS-3010ND.
Meiho Versus
Meiho Versus
W Meiho Versus do produkcji pudełek i skrzynek wędkarskich wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, wysokoudarowe tworzywa sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. Wszystkie trzpienie i zawiasy są wykonane z nierdzewnych metali, dzieki czemu nasze produkty moga byc wykorzystywane zarówno w wodzie słodkiej, jak i słonej. Wiele naszych pudełek było nagradzanych w prestizowych konkursach. Model VS-3080 zwyciezył w „Good Design Award” oraz został dwukrotnie nagrodzony przez magazyn „Lure” za wzorcowe połaczenie funkcjonalnosci z trwałoscia. Mamy jasno okreslony cel, który realizujemy od samego poczatku istnienia firmy. Zamierzamy w pełni zaspokajac potrzeby wedkarzy na całym swiecie dbajac o ład i organizacje sprzetu na łowisku. Zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i doboru materiałów nie uznajemy i nie bedziemy uznawac zadnych kompromisów”
To słowa właścicieli firmy MEIHO, do której należy marka VERSUS. Produkty tej firmy sa juz znane na wszystkich kontynentach i zdobyły serca milionów wędkarzy. Zdaniem wielu to najlepsze pudełka na świecie, słynące ze swojej praktyczności i długowieczności. Biorąc do ręki pudełko Versus od razu mamy ochotę powierzyć mu swoje najlepsze, tajne przynety. Po prostu czuć, że mamy do czynienia z produktem „Hi-End”. Wszystkie zamknięcia i mocowania przegródek działają „na dotyk”, a spasowanie poszczególnych elementów i wykończenie pudełek to prawdziwy majstersztyk. Wiele modeli posiada opatentowane rozwiazania, takie jak np. system zamykania pudełka jedną ręką „One-Hand” czy uszczelki wodoodporne „O-Ring”.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.